Uluslararası Deniz Yolu Taşımacılığı, alanında uzman ekibimiz tarafından hızlı ve güvenilir lojistik desteği sağlıyor. İlk yıllarda şirket aktivitemizin Uluslararası Kara Yolu Taşımacılık olması, karada her kilometre için yeni bir tecrübe edinmemizi sağladı. Bu tecrübeler ile onlarca yılı geçkin bir süredir hala güvenilir bir şirket olarak kalmayı başarabildik. Müşterilerimiz her yolda bize güvenebilsin diye, yine aynı vizyon ile Uluslararası Deniz Yolu Taşımacılığı yapmaya karar verdik.

Her zaman müşterilerimizin geri dönüşlerini dikkate alıyor ve çalışmalarımızı bu yönde sürdürüyoruz. Dinamik, dikkatli ve en önemlisi dürüst olmamız bugün bizim 250’nin üstüne müşteri ile çalışan bir firma olmamızı sağladı. Siz de bu yolda bize güvenebilir ve nakliyenize sizin kadar değer vereceğimize emin olabilirsiniz.

Dünya ticaretinde taşımaların yaklaşık %70’i deniz yolu üzerinden yapılıyor. Ağır yükler için genellikle bu yöntem tercih edilir. Aynı zamanda deniz yolu taşımacılığı kara ve hava yolu taşımacılığına göre daha ekonomiktir. Tek seferde tonlarca yükü uygun ve güvenli bir şekilde ilgili limana ulaştırabilirsiniz. Diğer yöntemlere kıyasla, dünyanın her tarafına ulaşımı mümkündür. Mallar gemilere yüklenir ve gidilecek ülkedeki limana teslim edilmesi ile işlem sona erer. Mallarınız uluslararası sularda dikkatli ve güvenli bir şekilde gitsin istiyorsanız sizler için doğru adres Rapid olacaktır. Fiyatlar hakkında bilgi edinmek için sitemizden teklif alabilirsiniz.

Müşteri memnuniyeti, karşılıklı vefa ve sadakat, kazanılan müşteriye uzun yıllar ve aynı kalitede hizmet verebilmek, verimli çalışabilmek, dünyadaki yenilik ve gelişmere entegre olmak, ilkeli ve şeffaf olmak misyonumuzdur.

TOP