Rapid Lojistik olarak; Türkiye-İtalya arası nakliye ihtiyacı üzerine İtalya’dan Fiat 43 model tırlar alınarak Uluslararası Kara Yolu Taşımacılığına başladık. İlk yıllarda ağırlıklı olarak hizmet verdiğimiz ülkeler İtalya, Almanya ve Avusturya oldu. Türkiye’den bu ülkelere ihracat yüklemeleri yapılıp, tekrar Türkiye ve Orta Doğu ülkelerine geri dönüş yükleri yüklenerek hizmet verildi. Ayrıca aynı yıllarda tır organizasyonları ile Bulgaristan’dan tonlarca soda taşımaları yapılmıştır. Günümüzde ise Romanya, Rusya, Kazakistan ve İran’a taşımacılık hizmeti vermekteyiz. Aynı zamanda bu ülkelerden Türkiye’ye kara yolu taşımacılığı yapmaktayız.

Türkiye’den; Romanya, Rusya, Sırbistan, Bulgaristan, İtalya, Almanya, Fas ve Avusturya’ya,
Romanya’dan; Türkiye, Polonya, Ukrayna ve Rusya’ya,
Rusya’dan; Türkiye, Kazakistan, Romanya ve Özbekistan’a taşımacılık hizmeti vermekteyiz.
Ayrıca, Türkiye’den Romanya, Rusya ve Fas’a parsiyel taşımacılık yapmaktayız.

Onlarca yılı geçkin bir süredir taşımacılık yapıyoruz. Yıllardır birçok ülkeyle çalışmamız bize farklı tecrübeler kazandırdı. Bunlardan biri, anlaşma yapılacak ülkenin iş yapma geleneğine uygun bir şekilde adım atmamız gerektiği oldu. Her ülkenin kendi içinde bir iletişim kültürü olduğunu gözlemledik ve yolumuzu buna göre çizdik. Kar elde etmekten çok, birlikte kazanma ve büyüme düşüncesi başarılarımızın devamını sağladı. Farklı kültürdeki insanların Rapid çatısı altında toplanması, müşterilerimiz ile iletişimimizi daha sağlıklı kıldı. Rapid Lojistik olarak, kendimizi siz müşterilerimiz yerine koyuyor ve müşterilerimizin memnuniyeti için çalışıyoruz. Güler yüz, iş disiplini ve en önemli değerimiz olan güven ile yolumuza devam ediyoruz. Deneyimli kadromuz henüz problem oluşmadan gerekli önlemleri en başta alıyor ve nakliyenizi güvenli bir şekilde ulaştırıyor. Bizi tercih eden 250’nin üstünde müşteriden biri olup, güvenli bir hizmet alın. Fiyatlar hakkında bilgi edinmek için sitemizden teklif alabilirsiniz. Birlikte güvenli bir yolculuğa çıkalım, markanız büyüsün.

Müşteri memnuniyeti, karşılıklı vefa ve sadakat, kazanılan müşteriye uzun yıllar ve aynı kalitede hizmet verebilmek, verimli çalışabilmek, dünyadaki yenilik ve gelişmere entegre olmak, ilkeli ve şeffaf olmak misyonumuzdur.

TOP