Letonya Nakliye

  Letonya nakliye için aradığınız güveni sizlere veriyoruz. Firmamız, onlarca yılı geçkin tecrübesi ile güvenilir bir şirket olmayı kendine vizyon edinmiştir. Ekip içinde yürüttüğümüz çözüm odaklı stratejilerimiz ile oluşabilecek sorunları daha önceden belirleyip ona göre adımlarımızı atıyoruz. Kendimizi daima sizlerin yerine koyuyor ve çalışmalarımızı bu yönde sürdürüyoruz. Dinamik, dikkatli ve en önemlisi dürüst olmamız; bugün bizim 250’nin üstünde müşteri ile çalışan, kendi araçlarının dışında 133 nakliye firmasına iş veren güvenilir bir firma olmamızı sağladı. Güler yüzlü ve güvenli hizmet almak istiyorsanız, sizler için doğru adres Rapid olacaktır.

  Türkiye Letonya Nakliye

  Rapid Uluslararası Taşımacılık olarak Türkiye Letonya nakliye hizmeti vermekteyiz. Sonradan problem çıkmaması adına gerekli önlemleri en başta alıyoruz. Tırlarımız yola çıkmadan müşterilerimizden firmamıza ulaştırılan evrakların kontrolleri yapılıyor ve yol güzergahındaki ülkelerden gerekli izinler alınıyor. Deneyimli kadromuz ve kalite standartlarına uygun araç filomuz, nakliyenizi güvenli bir şekilde ulaştırıyor. Rapid Lojistik ekibi olarak bize emanet ettiğiniz nakliyenizi zamanında teslimat ilkesi ile yola çıkarıyoruz. Ekspertizlerimiz hasar var ise hasar noktasına gidiyor ve hızlı bir şekilde hasarı kontrol edip belgeliyor. Güçlü sigortamız olması bu işteki en önemli faktör.

  Letonya nakliye hizmeti almak istiyorsanız bizlere güvenebilir, emanetinizi bize teslim ettiğiniz şekilde ulaştıracağımıza emin olabilirsiniz. Genç ve dinamik bir ekibimizin olması, yaşadığımız tecrübeler, çok kar etme düşüncesinden ziyade müşterilerimiz ile uzun süreli birlikteliklerle karşılıklı kar etme isteğimiz, bu yolculuğun sonunda siz değerli müşterilerimizi memnun edecek. 

  Türkiye Letonya Nakliye Fiyatları

  Yabancı plakalar ile çalışmamız, müşterilerimize ekonomik fiyatlar sunmamıza sebep oluyor. Yabancı bayraklı araçların, Türk tırlarına kıyasla alım maliyeti daha düşük. Yabancı bayraklı araçların; kasko, sigorta ve yeşil sigorta maliyetleri yine yarı yarıya iniyor. Ayrıca kar marjımızın cüzi rakamlarda olması da müşterilerimizin ekonomik olarak bizi tercih etmelerine sebep oluyor. Bütçenize uygun Türkiye Letonya nakliye fiyatları ile güvenli hizmeti almak elinizde.