Viktoria Korovai

Departman Yöneticisi

viktoria.korovai@rapid.com.tr

+90 533 815 5672

Turkish, Russian, English, Ukranian

Irina Özdemir

Müşteri Temsilcisi

irina.ozdemir@rapid.com.tr

+90 531 274 9547

Turkish, Russian, English, French

Shama Menase

Araç Tedarik Uzmanı

shama.menase@rapid.com.tr

+90 535 025 7048

Turkish, Russian

Murat Meredov

Müşteri Temsilcisi

murat.meredov@rapid.com.tr

+90 531 307 0815

Turkish, Russian, English

Zekeriya Donukök

Araç Tedarik Sorumlusu

zekeriya.donukok@rapid.com.tr

+90 531 722 1699

Turkish

Aynur Ayateva

Müşteri Temsilcisi

aynur.atayeva@rapid.com.tr

+90 542 357 2628

Turkish, Russian

Barış Eren

Operasyon Destek Uzmanı

baris.eren@rapid.com.tr

+90 530 522 4391

Turkish

Dilaram Babayeva

Operasyon Destek Uzmanı

dilaram.babayeva@rapid.com.tr

+90 542 619 2080

Turkish, Russian

Katerina Akgün

Araç Tedarik Sorumlusu

katerina.akgun@rapid.com.tr

+90 534 594 3517

Turkish, Russian

Hakan Aküzüm

Saha Operasyon Uzmanı

hakan.akuzum@rapid.com.tr

+90 533 016 8436

Turkish, Russian

Salim Samiev

Araç Tedarik Uzmanı

salimzhon.samiev@rapid.com.tr

+90 542 827 4956

Turkish, Russian, English

Dinara Unerbekova

Araç Tedarik Uzmanı

dinara.unerbekova@rapid.com.tr

+90 542 695 6443

Turkish, Russian

Daria Atilla

Müşteri Temsilcisi

daria.atilla@rapid.com.tr

+90 542 356 09 02

Turkish, Russian, English, Ukrainian

Nazira Babasheva

Operasyon Destek Uzmanı

nazira.babasheva@rapid.com.tr

+90 549 668 0858

Turkish, Russian, English

Olga Doğan

Müşteri Temsilcisi

oya.dogan@rapid.com.tr

+90 542 356 0896

Turkish, Russian, Romanian

Cennet GURDOVA

Operasyon Destek Uzmanı

cennet.gurdova@rapid.com.tr

+90 544 852 1074

Turkish, Russian

Elana PAVLOVA

Operasyon Destek Uzmanı

elena.pavlova@rapid.com.tr

+90 549 837 3231

Turkish, Russian

ÜLKER ÖZER

Müşteri Temsilcisi

ulker.ozer@rapid.com.tr

+90 546 501 8187

Turkish, Russian

Emir Asilbaş

Müşteri Temsilcisi

emir.asilbas@rapid.com.tr

+90 543 329 2315

Turkish, Russian

Kübra Ulukan

Departman Yöneticisi

kubra.ulukan@rapid.com.tr

+90 533 413 2295

Turkish, English

Sinem Köse

Müşteri Temsilcisi

sinem.kose@rapid.com.tr

+90 533 375 6466

Turkish, English

Feruzan Tairolu Eren

Müşteri Temsilcisi

feruzan.eren@rapid.com.tr

+90 533 471 1740

Turkish, Romanian

Yaşar Tuna

Araç Tedarik Uzmanı

yasar.dilek@rapid.com.tr

+90 533 243 5005

Turkish, English, Russin, Romanian

Salih Mesudiyeli

Operasyon Destek Uzmanı

salih.mesudiyeli@rapid.com.tr

+90 549 668 0878

Turkish, English

Renghinar Eskiköy

Operasyon Destek Uzmanı

renghinar.eskikoy@rapid.com.tr

+90 542 386 7323

Turkish, English, Romanian

Claudia Olimpia Bulut

Araç Tedarik Uzmanı

claudia.bulut@rapid.com.tr

+90 533 711 3285

Turkish, Romanian

Berat Kaynak

Parsiyel Operasyon Müdürü

aliberat.kaynak@rapid.com.tr

+90 546 440 1031

Turkish, English

Meltem Ölmez

Grupaj Operasyon Uzmanı

meltem.olmez@rapid.com.tr

+90 542 695 6531

Turkish, Romanian

Serhat Kaçan

Güney Marmara Bölge Koordinatörü

serhat.kacan@rapid.com.tr

+90 542 357 97 91

Turkish, English

Geanina Akoğlu

Araç Tedarik Uzmanı

geanina.akoglu@rapid.com.tr

+90 545 233 62 99

Turkish, English, Romanian

Sinem Kalın

Operasyon Destek Uzman Yardımcısı

sinem.kalin@rapid.com.tr

+90 546 501 8212

Turkish, Romanian

Levent Ali

Departman Müdürü

levent.ali@rapid-logistica.ro

+4 0788 495 043

Turkish, English, Romanian

Valentin Manea

Araç Tedarik Uzmanı

valentin.manea@rapid-logistica.ro

+4 0788 460 411

English, Romanian

Otilia Nedelciu

Araç Tedarik Uzmanı

otilia.nedelciu@rapid-logistica.ro

+4 0788 460 413

English, Romanian

Alice Zmarandache

Muhasebe Uzmanı

alice.zmarandache@rapid-logistica.ro

+4 0788 460 413

Romanian

Catalin Stoica

Romanya Parsiyel Yönetici

catalin.stoica@rapid-logistica.ro

+4 0745 131 005

English, Romanian, French, Italian

Hülya Kahraman

Müşteri Temsilcisi

hulya.kahraman@rapid.com.tr

+90 545 349 8716

Turkish, Bulgarian

Aslı Çetinkaya

Müşteri Temsilcisi

asli.cetinkaya@rapid.com.tr

+90 530 621 1151

Turkish, English, Bulgarian

Alexander Scherbich

Müşteri Temsilcisi

alexander.scherbich@rapid.com.tr

+7 915 305 62 16

Russian, English

Elena Rassadkina

Müşteri Temsilcisi

elena.rassadkina@rapid.com.tr

+7 991 311 31 66

Russian

Daria Andriienko

Satış ve Müşteri Destek Uzmanı

daria.andriienko@rapid.com.tr

+7 499 213 2347

Turkish, English, Russian, Ukrainian

Tudor Iamandii

Moldovya Ofis Yöneticisi

tudor.iamandii@rapid.com.tr

+373 6867 3030

Romanian, Russian, English

Mariana Dizdari

Araç Tedarik Uzmanı

mariana.dizdari@rapid.com.tr

+373 6867 6452

Romanian, Russian, Ukrainian

Andrei Poloborciuc

Satış ve Müşteri Destek Uzmanı

andrei.poloborciuc@rapid.com.tr

+373 6867 6451

Romanian, Russian, English

Maria Brincovean

Araç Tedarik Uzmanı

maria.brincovean@rapid.com.tr

+373 6832 2832

Romanian, Russian, Ukrainian

Tatiana Buscan

Araç Tedarik Uzmanı

buscan.tatiana@rapid.com.tr

+373 6813 1861

Romanian, Russian, English

Iulea Poleacova

Pazarlama Uzmanı

iulea.poleacova@rapid.com.tr

+373 6867 8821

Romanian, Russian, English

Fırat Develioğlu

Kazakistan Partner

fdevelioglu@rapid.com.kz

+7 701 754 0874

Turkish, Russian, Kazakh, French

Reza Soltan Por

Araç Tedarik Uzmanı

reza.soltanpor@rapid.com.tr

+90 542 721 8995

Turkish, English

Müjde Tekin

Müşteri Temsilcisi

mujde.tekin@rapid.com.tr

+90 538 279 9390

Turkish, English

Rabii Bensrhir

Fas Ülke Sorumlusu

rabii.bensrhir@rapid.com.tr

+212 (0) 6 69 344 707

Arabic, English, French

Arzu Tokbaylar

Mali ve İdari İşler Müdürü

arzudilmen@rapid.com.tr

+90 212 252 3833

Turkish

Derya Demirhan

Mali İşler Yönetmeni

derya.demirhan@rapid.com.tr

+90 543 628 4668

Turkish

Ercan Yeşilbel

Finans Uzman Yardımcısı

ercan.yesilbel@rapid.com.tr

+90 212 252 3833

Turkish

Cem Gümüş

Muhasebe Uzmanı

cem.gumus@rapid.com.tr

+90 212 252 3833

Turkish

Kenan Şahin

Yönetim Muhasebesi Uzmanı

kenan.sahin@rapid.com.tr

+90 542 357 9792

Turkish, English, German

Fahri Yeşilçam

Muhasebe Uzmanı

fahri.yesilcam@rapid.com.tr

+90 212 252 3833

Turkish

Ebru Uzundurukan

Muhasebe Uzmanı

ebru.uzundurukan@rapid.com.tr

+90 212 252 3833

Turkish

Mustafa karaca

Muhasebe Uzmanı

mustafa.karaca@rapid.com.tr

+90 549 668 0878

Turkish

Esin Kaya

Resepsiyonist

esin.kaya@rapid.com.tr

+90 212 252 3833

Turkish

Erdal Büyükçolak

Ofis Elemanı

erdal.buyukcolak@rapid.com.tr

+90 212 252 3833

Turkish

Muharrem Filik

Ofis Elemanı

muharrem.filik@rapid.com.tr

+90 212 252 3833

Turkish

Gülbin Alın

Ofis Elemanı

+90 212 252 3833

Turkish

Tuba Yazıcı

İnsan Kaynakları Uzmanı

tuba.yazici@rapid.com.tr

+90 532 407 6017

Turkish, English

Nurdan KABATAŞ

İnsan Kaynakları Uzmanı

nurdan.kabatas@rapid.com.tr

+90 544 852 1075

Turkish, English

Ersen Sevinç

Bilgi İşlem Sorumlusu

ersen.sevinc@ rapid.com.tr

+90 542 356 0898

Turkish, Russian, English

Ata Dilmen

Firma Sahibi

ata.dilmen@rapid.com.tr

+90 532 271 2283

Turkish, English, Romanian, French

ALP DİLMEN

Firma Sahibi

alpdilmen@rapid.com.tr

+90 532 271 2282

Turkish, English

TOP